czwartek, 23 sierpnia 2012

Co zamalować?

Kolbuszowski Magiel pisze, że Super Nowości piszo, że bedo zamalować, cyt . ,,faszystowskie napisy''.   Do tekstu jest załączone zdjęcie, na którym jest m.in. pacyfa i anarchia. A, i swastyka na szubienicy. No to ja jestem za, bo, jeśli dobrze rozumiem, zamalowywać majo tylko faszystowskie napisy. Anarchia i pacyfa zostaną, co mnie cieszy.
W ten sposób dopełni się sprawiedliwość dziejowa, bo za mej młodości czasów było dokładnie na odwrót. Tzn. sprejowaliśmy na szkole (pozdro, Dźwiedziu, pozdro Kotwica) anarchie i różne takie hasła w typie, że jesteśmy ludźmi, nie narodami i fajnie było. Ale krótko, bo ktoś to wszystko zamalował szybko. co ciekawe, zostawiając wszelkie grafiti kibicowskie, typu że my są pany, a oni to chuje i w związku z powyższym należy ich jebać. No, napis że my są pany nie koliduje bowiem z misją indoktrynacyjną szkoły, wręcz przeciwnie, tedy też mógł wisieć sobie do oporu. Nasze wrzuty z misją indoktrynacyjną kolidowały, niestety.
Tym bardziej cieszy, że w naszym sztetlu bedo zamalowywać faszystowskie napisy. Logicznie rozumuję, że antyfaszystowskie powinny zatem zostać. Sprawiedliwości stanie się zadość.

12 komentarzy:

 1. Rysynek Szymona Kobylińswkiego ze stanu wojennego.
  Goście zamalowują symbol Polski walczącej a pozostawiają wyraz Dupa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak Dupa wielko litero, to zamalowywać nie wolno. A bo to wiysz, o czyjo idzie?

   Usuń
 2. A to My nie som Pany???
  :((((
  eee tam, to chyba Wy!;p

  OdpowiedzUsuń
 3. Janusz piszesz "Kolbuszowski Magiel pisze, że Super Nowości piszo, że bedo zamalować, cyt . ,,faszystowskie napisy''

  Przeczytałem tekst w Super Nowościach kilka razy i nie znalazłem tam ani słowa o zamalowywaniu tylko i wyłącznie faszystowskich napisów. Zuba co prawda mówi o jakiejś tam akcji, ale nic poza tym.

  Wychodzi na to, że albo masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, albo dorabiasz do tego jakąś swoją ideologię.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ,, Na ostatniej sesji Rady Miejskiej Michno zwrócił się władz gminy o zamalowanie faszystowskich napisów, które szpecą blok przy ul. 11 listopada.''

   Zwracam uwagę, że na ścianie jest tylko jeden napis, który można od bidy interpretować jako faszystowski. Ergo - reszta zostaje, co mnie cieszy.

   Usuń
 4. To, że Michno zwrócił się o zamalowanie "faszystowskich znaków", nie znaczy, że Zuba oszczędzi pacyfkę i anarchię.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Serio? Wierzę w dobrą wolę burmistrza, w obudzenie przez niego w sobie wewnętrznego anarchisty, który w każdym z nas drzemie.

   Usuń
 5. Odpowiedzi
  1. W wolnym tłumaczeniu - ,,późno skumałem ironię''

   Usuń
 6. To ironia wobec ciebie kolego, bo zamotałeś się w swoich wywodach

  OdpowiedzUsuń
 7. Znalazłem ostatnio puszkę czarnej farby w szpreju. Idziemy komuś wypisać ironię na fasadzie? :P

  OdpowiedzUsuń