wtorek, 15 września 2015

Polska, 2016 rok

W pierwszej połowie 2016 roku w Polsce napięcia wywołane przez problemy poprzednich lat zaczęły narastać. Palący zwłaszcza był jeden problem. Ludzie zaczęli wychodzić na ulice i domagać się od polskich władz, które nic nie zrobiły w tej sprawie, konkretnych i skutecznych działań. Prezydent nie mógł dłużej zauważać, że problemu nie ma. Po zwołaniu posiedzenia Biura Bezpieczeństwa Narodowego, na którym głos zabrali m.in. generał Polko i profesor Bralczyk zapadły decyzje, na które cały naród czekał tak długo.

W niedzielę rano prezydent ogłosił stan wyjątkowy. Na mocy dekretu prezydenckiego każdy, kto usłyszał w rozmowie pytające przeciągłe taaak na końcu zdania twierdzącego był zobowiązany pod karą grzywny do wrzaśnięcia NIE, KURWA, NIE! i uderzenia rozmówcy w pysk.

Polska po raz kolejny ocaliła Europę.

23 komentarze:

 1. I jeszcze za akcent inicjalny (dla osób nie pochodzących z północnych Kaszub i Podhala) i za mega. Za "mega" to bym wieszał.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. skutki korporacyjnych szkoleń i sprzedaży obwoźnej połączonej z łagodna perswazją.

   Usuń
  2. Tak, zauważmy, że szkolenia z kołczingu i sprzedaży bezpośredniej przyjeżdżają robić u nas głównie młodzi, zdrowi mężczyźni i narzucają nam swoje wzorce kulturowe. Hidżra!

   Mógłbym też napisać osobny rozdział o tym, jak robiłem teksty na stronę takich macherów od hjumen risorses i kołczngu. Każdy, kurna tej, wpisywał sobie, że jest specem od komunukacji międzyludzkiej i każdy, kurna tej, miał kłopoty ze skleceniem tysiąca znaków w ojczystej mowie Adama Mickiewicza i Eweliny Lisowskiej.

   Usuń
  3. a jadnak potulne i rpzeciągła "taaaaaaaaaak?: słychac u młodych kobiet z co większych ośrodków. przypadek?

   Usuń
  4. Tu musimy się odwołać do pamiętnej teorii Korwina o nasiąkaniu.

   Usuń
  5. ty to jednak zboczeniec jestes

   Usuń
  6. Odwołuję się tylko do autorytetów współczesnych. Jestę niewinny jako lelija.

   Usuń
  7. ałtorytety współczesne ałtorytetami nie są.

   Usuń
  8. 1% wyborców nie może się mylić

   Usuń
  9. zwykle nie mylą się miliony much

   Usuń
  10. W Polsce jest na odwrót. W Polsce nie myli się nikt.

   Usuń
  11. pierwszy raz od początku kryzysu imigranckiego z Tobą sie zgadzam.

   Usuń
  12. Ale przecież w Polsce nie ma kryzysu imigiranckiego. Dzięki dzielnym wpisom na fejsbuku potomkom husarzy i ich koni udało się go zahamować. Przejdź przez Wilczą Wolę - ani jednego Syryjczyka. Słowo harcerza.

   Usuń
  13. mój SWok był i zrobił zdjęcie. wiem co mówię, byłem w czerwonym harcerstwie.

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. tak się składa, że "dokładnie" też :-)

   Usuń
 3. Zawiodłam się - koment "dokładnie" był dopełnieniem wpisu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Za ciągle żywą "przestrzeń publiczną" i "projekt" w ustach ludzi związanych z kulturą lincz, a za "dedykowanie" stukrotne przepisanie słownika języka polskiego, najlepiej w wielotomowym wydaniu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Projekt po stokroć tak. Z ,,dedykowanie" już za późno na półśrodki. Setki rakiet wycelowanych w Aldebarana należy naszykować i po zapełnieniu odpalać.

   Usuń
  2. dokładnie

   Usuń