środa, 9 sierpnia 2017

Homoseksualni banderowcy zalewają Europę muzułmańskimi imigrantami za pomocą agentury Sorosa na przystanku Woodstock

Za mojej pamięci najpierw miało być tak, że mieliśmy wejść do Unii i cukier miał kosztować dwajścia złoty i mieliśmy umrzeć z głodu. Ale jednak nie umarliśmy i mieli geje chodzić w paradach i od tego wszyscy mieli zostać gejami. No ale chodzili i jednak nie zostaliśmy, więc Komorowski miał zalegalizować ideologię gender i wszystkim miały wyrosnąć cipki na czołach. No ale jednak nie wyrosły i mieli banderowcy zrobić majdan a potem przyjść i nas zjeść, a zacząć od Przemyśla. No ale jednak nie przyszli i nas nie zjedli i mieli islamscy islamiści zislamizować wszystko i wszystkich. No ale jednak nie przyszli i teraz chyba Niemcy nas będą mieli wykupić i pożreć, ale jeszcze nie wiadomo. 

Mam 33. Przeżyłęm więcej spodziewanych zagład Narodu Polskiego niż końców świata, a żyłem w dobie herezji millenarystycznych. Siedzę, żrę arbuzy i czekam, jaka będzie następna. 

14 komentarzy:

 1. Wszystko dzieje się szybciej (dzięki szybszemu przebiegowi informacji głównie), to i zagłady narodu muszą być częstsze, a końce świata to już w ogóle. Nie zliczysz.

  OdpowiedzUsuń
 2. Postęp jest tak szybki , że coddziennie przeżywamy koniec świata... jaki znamy.Nistety adaptujemy ise tak szybko, że tego nawet nie zauważamy.

  OdpowiedzUsuń
 3. to ja powiem przepowiednie.

  Przepowiednia z Kolbuszowej I :
  - jak nie będziemy w unii europejskiej to będziemy mieli system reglamentacji kartkowej na art. spożywcze, odzież, węgiel itp. itd
  Przepowiednia z Kolbuszowej II :
  - system reglamentacji kartkowej doprowadzi do wojny domowej między legalnie wybraną władzą, a władzą z mandatem Nieba. Rzeki spłyną krwią, urodzi się cielę z dwoma głowami itd, itp...
  Kolbuszowska Przepowiednia Trzecia ( zakryta)
  - taa, jasne :) nie ma tak dobrze- nie dowiesz się :)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale żeby zobaczyć, jak wygląda pokomunistyczny kraj, który wybrał wolną i suwerenną drogę z dala od dyktatu siepaczy z Brukseli nie muszę słuchać przepowiedni. Wystarczy, że pojadę jakie sto kilometrów na wschód.

   [suchar alert] Generalnie fajnie, tylko czasem grad [/suchar alert]

   Usuń
 4. tak mówisz bo nie znasz Przepowiedni 3 :))) zakrytej !
  i tak sobie czasami myślę że ta komuna to było coś bardzo dobrego co nam się przytrafiło. polska międzywojenna była straszna, po prostu straszna... czasami zastanawiam się jaka by była unia z rosją. i jaka by była unia z rosją i turcją. i wreszcie czy wykorzystamy szansę i będziemy na jedwabnym szlaku ? wisła i odra porty przeładunkowe wschód zachód, bałtyk . i polskie tiry na chińskich ruskich irańskich szlakach lądowych. czy będziemy tylko składać po taniości dla chińskich zleceniodawców ??? pożyjemy zobaczymy.a, jest jeszcze 4 Wielka Przepowiednia z Kolbuszowej o naszych rodakach w kosmosie :))) a 5 o to jest dopiero hicior ta jest o eustachym z lublina co z demonami tańczył :))) i o kartach Sowizdrzały gdzie marzyciel jest nazwany głupcem itd itp

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdy już w sojuszu z Ameryką i CHinami rzucimy na kolana Europę, jedynym sensownym centrum powstałego w ten sposób imperium nie będzie Warszawa pełna parad równości i wegańskich knajp. Będzie nią jedyne miejsce zdrowe i moralne, prawe i sprawiedliwe. Już oczyma duszy widzę monumentalne płótno wiszące w Urzędzie Miasta pod tytułem ,,Rajcy kolbuszowscy wbijają pierwszą łopatę pod budowę belwederu w Kolbuszowy"

   Usuń
 5. ps. atakpoważnie to boję się tylko jednego- zamkniętych dla polaków granic. cała reszta to betka.

  OdpowiedzUsuń
 6. Janusz... Janusz. Proszę cię.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To mówisz, że dzie ta dzielnica islamska w Kolbuszowy? Na Nowym Mieście czy na blokach? Pytam, bo chcę zawczasu zainwestować w budkę z falafelem.

   Usuń
  2. Nie, czekaj, kolega pisze mi na privie że zaraz koło koszarów niemieckiej Antify, naprzeciwko pomnika Harveya Milka.

   Usuń
  3. Sory, że tak w kawałkach odpisuję, ale jestem zajęty. Usiłuję serio traktować społeczeństwo zarządzane strachem, trochę mi z tym schodzi.

   Usuń
  4. Janusz. Jesteś całkiem gdzie indziej. To inny kosmos. Wróć.

   Usuń
  5. Zawsze jak się dopytuję o szczegóły, to się ludzie obrażają.

   Usuń
 7. ja tam się nie boję w boga nie wierzę i widzę że to zarządzane strachem społeczeństwo jest tak samo głupie jak wszystkie inne społeczeństwa na razie to jesteśmy patologia ale już coś zaczynamy rozumieć coś zobaczyliśmy niedługo skapujemy że musimy zadbać o siebie i odrzucimy polityke i religie ( w sumie to samo) na rzecz praktycznego działania tańsi od robotów i tak nie będziemy a cywilizacja idzie w kierunku fabryk na pustyniach zarządzanych z kosmosu kolbuszowej to i tak niedługo nie będzie tak samo jak miasta łódź starzejemy się i wyludniamy chyba że w sposób naturalny ci liczniejsi ze świata zajmą nasze miejsce to co się martwisz ? jak to mówią praw fizyki pan nie zmienisz nie bądź pan ... :)

  OdpowiedzUsuń