czwartek, 5 grudnia 2013

Gdzie kupić Chałwę?W razie jakby ktoś szukał oryginalnego prezentu na święta dla teściowej, szefa albo tego buca co  mieszka piętro wyżej i zawsze puszcza Bałkanicę na fulla w piątek, niech zajrzy pod linki:

Do księgarni ,,Poezja'' - tam jest Chałwa zwyciężonym, jest i RED z Księgą wyjścia awaryjnego trza kliknąć tutej

Chałwa jest też dostępna w księgarni Frazy w Rzeszowie, mieście innowacji, korków i wielkiej cipy. Jeśli masz, drogi kliencie, upodobanie w którymś z powyższych, kliknij tutaj .[Uwaga, jak każde czasopismo literackie w Polszcze, Fraza boryka się z rzeczywistością i aktualizuje stronę z poślizgiem, więc książeczki nie widać]

Można też sięgnąć do źródeł, czyli do olkuskiego wydawcy TUTEJ, nie mam pojęcia, gdzie konkretnie trza kliknąć, wierzę, że Czytelnicy tego blo są bardziej ogarnięci ode mnie, co nie jest znowu takie trudne.

15 komentarzy:

 1. klikam w sklep poezja i jest TOMIK!!! Nic innego tylko TOMIK!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie kupię coś co kosztuje mniej niż paczka fajek nie może być dużo warte.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kierowniku, ja to w ogóle uważam, ze dostęp do kultury powinien być jak najtańszy/darmowy. A palacze niech się trują drogo, ktoś na to wszystko z akcyzy musi płacić, nie?

   Usuń
  2. Niska cena sugeruje tandetną jakość wykonania albo udział pracy niewolniczej przy produkcji.

   Usuń
  3. Jest jeszcze trzecia mozliwość - towar może pochodzić z kradzieży lub innego przestępstwa.

   Usuń
  4. Dalej nie przekonuje mnie że talent literacki odliczając koszty druku nic nie kosztuje. Niska cena potrafi też zniechęcić do zakupu.

   Usuń
  5. za moich czasów tylko najbardziej burżujskie papierosy tyle kosztowały...

   Usuń
  6. Ja pamiętam jeszcze Żubry z filtrem za 2,40. Nawet Dawidoffy były poniżej dyszki.

   Usuń
  7. Rzucę palenie na pół dnia /jedna paczka fajek/ i kupię. Wierszyki fajne som takie zorganizowane / jak na anarchistę/ z sensem na początku na końcu i w środku.

   Usuń
  8. Naprawdę kurde mi się podoba chociaż dwóch rzeczy najbardziej nie lubię góralskiej muzyki i poezji. Na tej drumli autor gra lepiej niż na basie.

   Usuń
  9. matko.... a czego dostęp do kultury mo być darmowy i co to znaczy darmowy? bo darmowa obecnie to jes panie ino dyszczówka. kto za te darmowo kulture panie zapłaci?

   Usuń
  10. W przeciwieństwie do wytwórców fajek, poeci żyją jak nędzarze. Wystarczy przemycić parę tysięcy kartonów z Ukrainy i jesteś ustawiony. Mam i pomysł jakby sprowadzić kilka tysięcy opasłych dzieł jakiegoś zbioru poezji wyciąć środki i wsadzić tam kontrabandę. Celnicy książek nie czytają.

   Usuń
  11. A kto płaci za książki w bibliotece?

   To jest jedna koncepcja, składamy się wszyscy. Druga jest taka, że dajemy co łaska. Biedak idzie do opery za free, sztudent za równowartość browara, wójt gminy wrzuca pół swojej pensji i się wyrównuje.

   Usuń
  12. Z kontrabanda to na priv. Ale obawiam się, że w tomikach można jedynie slimy

   Usuń
  13. Biorąc pod uwagę poziom twórczości radził bym prawa autorskie dobrze zabezpieczyć żeby dzieci i wnuki z tantiem dziadka coś miały. Cierpisz dla milionów oddajesz wyjątkowy talent za darmo i żeby chociaż chałwa była ci za to.

   Usuń