środa, 18 grudnia 2013

Mazur świąteczny, dzieci świąteczne, monstrum takie chlejąceJarosław Mazur nie jest poważny. Jarosław Mazur nie zajmuje się rzeczami użytecznymi i potrzebnymi. Z pomysłów Jarosława Mazura piniędzy nie będzie. Jarosław Mazur większość czasu poświęca na rzeczy, bez których doskonale można się obejść.

To co najmniej pięć powodów, dla których jest jednym z mieszkańców grodu nad Nilem, z którym warto wypić kawę. Powyższy film to efekt zaprzęgnięcia do roboty m.in. dzieci, które jeszcze nie wiedzą, że ważne są tylko rzeczy poważne.

A gdy pierwszy raz usłyszałem piosenkę, to przez zatkane uszy doszło do mnie ,,niech monstrum chleje''. Z tego miejsca apeluję: Jarku, pomyślmy kiedyś i nad taką wersją.

5 komentarzy:

 1. Janusz Radwański nie jest poważny. Janusz Radwański nie zajmuje się poważnymi rzeczami. Z jego pomysłów hajsu ni ma. Swój czas Janusz Radwański poświęca na pisanie wierszy i wydawanie dźwięków. Hoduje on też jedna owcę. Półki urywa ludziom dobrej woli. Scenariusze pisze dziwnych filmów onże Radwański. To powody dla których Janusz Radwański jest jednym z niewielu ludzi, z którymi piję kawę. Z tego miejsca odpowiadam na tfuj apel Januszu: Rzeczą godna i sprawiedliwą jest to, aby monstrum chlało. Pomyślimy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kocham rzeczy, bez których można się obejść. :)
  Niech monstrum chleje!

  OdpowiedzUsuń
 3. A bogać temu monstrumowi!

  OdpowiedzUsuń
 4. ładne, monstrum chleje i dobrze, póki nie ma trzeźwego łba, nie wadzi światu i nie podstawia nogi, niechaj Wam się darzy z tymi rzeczami, z których nie ma pieniędzy, a te niech się na takie rzeczy znajdują :))
  też mnie takie rzeczy wzruszają i jeszcze dodatkowo ogrzewają moje serce :))

  OdpowiedzUsuń