piątek, 1 lutego 2013

Wójt zapowiada tragedię

Wójt z Raniżowa zapowiada tragedię rodzinną. Nie wiem, w czyjej rodzinie, niemniej w Raniżowie nie czuję się już tak komfortowo, jak drzewiej, już się po ciemku po kirkutach zdewastowanych nie włóczę samotnie, etc.

Żeby nie było, w razie wu wrzucam nagranie

4 komentarze:

 1. Wernyhora i Sybilla w jednym. I to jest słuszna droga.

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że razem z kolegą PG powinniście ubrać wory pokutne, pójść na piechotę do Raniżowa i prosić tam wójta o przebaczenie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Weźcie ze sobą też Magla (czy ilu ich tam jest).

   Usuń
 3. Kpicie? jakie przebaczenie? Jeśli jeden z drugim nie chcesz z siebie kabaretu zrobić to po prostu gadaj z sensem. I działaj z sensem. Inaczej, jako osoba publiczna, wystawiasz się na pośmiewisko. Taka jest różnica między p. Kaziem z ławeczki na plantach a było nie było wójtem. Istnieje na świecie zasada skutku i przyczyny. W tym wypadku prosta - nie chcesz, żeby sobie z ciebie robili tzw. jajca - nie pieprz bez sensu i nie wywracaj kota do góry ogonem. Być może w Raniżowie wystarczy gładka gadka i lekko udramatyzowana akcentacja wypowiedzi.... być może. Jednak kochanieńcy moi... na świecie to już nie robi wrażenia. Tak więc mówimy jak uważamy ale i uważamy jak mówimy.

  OdpowiedzUsuń