poniedziałek, 10 października 2011

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

Po wypuszczenia wiersza w świat, wiersz zaczyna żyć swoim życiem i jest to życie tajemne. Czy ktoś wie, kto, gdzie nagrał mojego wiersza i takie tam? Kto to czyta, kto plumka?

Tutej link do audio jest. Ktoś rozpoznaje ten głos?

Mt 2; 13-14

15 komentarzy:

 1. wierszy się nie czyta, wiersze się pisze :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ale kto paszczo tam mówi? kto to nagrał? czy za tym nie stojo proniemieckie media?

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie pierwszy raz staje mi... to znaczy nie pierwszy raz walczę z głosami w swojej głowie. Panu też to radzę. Tani i skuteczny przepis:
  rano wciągam surowe jajko (bez skorupki), mam też czerwoną nitkę zawiązana na 17 supełków i wszytą w mój surdut. Żadne południce się mnie nie imają.

  OdpowiedzUsuń
 4. Południce mam w nosie, bo mieszkam w zasięgu dzwonów kościoła. W południe dzwonio na Anioł Pański, a ja mogę być jak panisko w polu, żadna południca mi nie straszna.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mój Bosze! To i tam Cie nadają?;)
  Swego czasu, ścigałeś za rozpowszechnianie swojej tfurczości ,autora miejscowego bloga.Czyżbyś szykował się do jakiegoś samosądu?Jak znam księży, to karzą Ci iść na piechotę,a do Torunia troszeczkę daleko.;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ścigałem, bo rozpowszechniał wiersze, do których niezbyt chętnie się przyznaję w środowisku, w którym sporo ludzi nie wiedziało, że pisze i wolałbym, żeby tak zostało.
  Jeśli nagranie zostało zrobione w celach komercyjnych, będę ścigał ałtora, bo do końca miesiąca zostało mi czy złote i chciałbym ten stan rzeczy zmienić.
  Jak nie, to nie, czysta ciekawość, kto plumka mną powoduje.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zaraz, zaraz, Maglu, czyś to Ty?

  Sporo ludzi w RKL pisało już do Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie w Twej sprawie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Magiel ma chyba z tym "środowiskiem" to samo.;)
  Mi wygląda to na produkcję Oćca Derektora,albo Trójki z przewagą na Mój Bosze.Kluczyk w tym.... skąd Ty masz to nagranie?

  OdpowiedzUsuń
 9. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 10. Z chomika, trafiłem przypadkiem, szukałem książków nieosiągalnych do pracy i na dwóch chomikach był katalog z wierszami nagranymi tak własnie. Dużo tego było.

  Ha, więc wszelkie teorie, z którymi się spotkałem (Magiel jest w kazamatach CBA, Magiel został wniebowzięty, Magiel został uprowadzony przez burmiszcza pospołu z redakcją Korso) odkładamy ad acta...

  A może nie?;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Chomiki lubią marchewkę-zanęć i siem zapytaj.;)
  Magiel wystraszył się teorii które nie mają za wiele wspólnego z rzeczywistością-pewnie.;)
  Swego czasu ktoś trafnie określił tutejszą prowincję-Ludzie z widłami.

  OdpowiedzUsuń
 12. marchew mam dla konia na czarno godzinę.

  Z widłami, pochodniami... Hej, wydało się!

  Prawdziwe personalia MAgla to....  Boris Karlof??? Tyż wzbudzał niechęć uwidlonego tłumu.

  OdpowiedzUsuń
 13. Ha!Chciałeś ścigać Magiel za propagowanie Twojej tfurczości,a sam kradniesz na Chomiku owoce ciężkiej pracy innych autorów.Nieźle.Na dodatek chcesz ujawniać "prawdziwe personalia" ...tak jakby istniały jakieś fałszywe.;)
  Jeśli chcesz rozliczać to najbezpieczniej jest... zaczynać od siebie-jak mawia Twoja osobista małżonka(ukłony i pozdrowienia).

  P.s. Coś dla tej przemiłej dziewczynki http://www.youtube.com/watch?v=CBTOGVb_cQg&ob=av2e

  OdpowiedzUsuń
 14. Kto tu mówi o rozliczaniu? Ciekawość ludzka, pierwszy stopień, etc.

  Oczywiście, kradnę, a jakże. Bo ja proszę Pana mieszkam daleko od szosy, do dobrej biblioteki mam pod górkę, a przy pasieniu kobyły coś czytać muszę, więc nie mam skrupułów. Ot, Janko Muzykant werszyn 2.0. Turboelo.
  Gdybym jednak chciał umieścić np. Social stratification of NEw Yor City Labova na tem blogu, to wysłałbym mu najpierw maila z pytaniem, czy nie ma nic naprzeciwko. Bo może tej pracy akurat nie lubi?
  Moja żona tak mawia? Hmmm.

  OdpowiedzUsuń
 15. N'ale co do mego awanturowania się w sprawie wierszy, łorety, żem już się chyba kajał, już było chyba buzi i kochajmy się. N'ale wyjasnię raz jeszcze - W Alternatywach 4 pani Ewa się rozbierała w PKiN bodajże, niemniej trzymała to w tajemnicy przed Aniołem i sąsiadami. Miałem podobnie, toteż jako pani Ewa zareagowałem emocjonalnie.

  A nad wszystkim czuwa gospodarz domu, nie da on krzywdy zrobić nikomu,. etc.

  OdpowiedzUsuń