piątek, 7 lutego 2014

Flaga ,,Cmolas'' na Woodstocku

Starzeję się. Objawy są dość wstydliwe - wracam coraz częściej do muzyki lat 90., a nawet pierwszej dekady XXI wieku, która wzięła jakoś i się zawinęła, zupełnie niespodziewanie. Po prostu nagle tak się porobiło, że mówiąc ,,10 lat temu'' nie mogę już mieć na myśli lat 90. ubiegłego stulecia.
No i patrzam ja na koncert Heya z Woodstocku w 2004 i co widzę? Tuż pod sceną wielka flaga ,,Cmolas''.
I ja tam byłem, Tyskie (fuj) piłem, o istnieniu Cmolasu pojęcia nie miałem. Mgliste, owszem, o Kolbuszowej we łbie moim było. Bo to, wiadomka, Krzaklewski i Agata P. ze studiów. Nawiasem mówiąc - Agata P. już nie nazywa się P., niemniej wróciła po studiach do Kolby, za co powinna być przez burgmeistra i starostę po rękach całowana na rynku.
O, właśnie - zgłaszam wniosek racjonalizatorski. Wszyscy, którzy ze świata wrócili do Kolby i w okolice powinni być przez burmistrza i starostę całowani po rękach, oficjalnie i publicznie. Dejmy na to, na Rynku w czasie Dni Kolbuszowej zbierałoby się wszystkich, którzy gdzieś byli, a mimo to wrócili i zostawaliby obcałowani po dłoniach. Nie wiem, czy to zatrzymałoby odpływ jedynego (poza piaskiem i buczyną) dobra naturalnego tej ziemi, czyli ludzi z łebem na karku, ale byłoby przynajmniej zabawnie, a całowania nigdy za wiele, jak mawiali mistrzowie zen z Osiej Góry.

Ludzie, którzy trzymali cmolaską flagę 10 lat temu na Woodstocku, jeśli czytacie te słowa, odezwijcie się. Ciekawym, co z wami i gdzie was rzuciło.

8 komentarzy:

 1. Zen łosie i Cmolas łudstoki co Ty jeszcze wymyślisz, publiczne całowanie sie po rencach, może pomnik scyzoryka na rynku postawisz i uzasadnisz że piździ jak w Kielcach na dworcu, buczyna na piasku nie cyrance i Tyskie jest fuj oj chmielu chmielu co Ty wymyślisz jeszcze przyjacielu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. kurde... kim ty jesteś... lasem mi zajeżdża jakimś

   Usuń
  2. lasem, grafomanią, wykorzenianiem i parciem na coś :-)

   Usuń
  3. Nikim z Czemnylasu, który nigdy nie wybrałby innego miejsca do życia na świecie i nawet za to nie musi mnie nikt całować w d...

   Usuń
 2. las. ciemny las. jesteście orkami. zrobię wszystko by was wytępić. złem jesteście. jesteście chwastami. zaraza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Doktor Rad... przyjmuje od godz. 8-16 z wyjątkiem sob/niedz. on Ci pomoże, najlepszy w krainie frustratów i niziołków.

   Usuń
  2. Znasz go zresztą.

   Usuń
  3. chyba twoja stara

   Usuń